NOWOCZESNA DUCHOWOŚĆ I DEPRESJA

0

 

Rozwój osobisty w wymiarze duchowym interesuje mnie od dawna – zarówno w wymiarze teoretycznym, jak i praktycznie – dla mnie samej i innych. Od roku jednak mam więcej możliwości – i czasowych i w wymiarze dostępności wiedzy – aby się tym zajmować głębiej. Myślę, że mam też większą potrzebę.

Zauważyłam, że jest kilka powodów dla których różni ludzie omijają temat duchowości lub  niewłaściwie to pojmują, kiedy się wypowiadają. Osoby prowadzący tego rodzaju zajęcia poszerzające świadomość często traktują to jak wiedzę tajemną albo niepotrzebnie komplikują. Jest też tak, że mówiąc o duchowości i podpowiadając różne aktywności, sami niekoniecznie to praktykują. Niektórym duchowość kojarzy się też z religią. To również powód, dla którego nie mówi się o tym wiele.

Tymczasem zajmowanie się duchowością wcale nie jest skomplikowane, nawet zajmująca się tym zagadnieniem nauka nie komplikuje go specjalnie. Tak! Można już mówić także o naukowym podejściu do duchowości.

Z zagadnieniem rozwoju duchowego silnie łączy się depresja… a raczej nieobecność depresji. Oczywiście są też inne elementy, których włączenie w życie zapobiega depresji, jednakże wszystkie one jakoś dotyczą duchowego obszaru świadomości.

O tym jak mieć więcej z życia dzięki poszerzaniu świadomości, o samorozwoju duchowym i praktykach pozwalających na życie w pokoju wewnętrznym, a także o tym, jak uniknąć depresji albo z niej wyjść,  będę mówiła 12 października w Warszawie

Do zobaczenia
Iwona Majewska-Opiełka

MIEJSCE:  Warszawa. Plac Inwalidów 10

CZAS: 12 października 2018 r (od godziny 14.00 do 18.00 (To jest dzień pracy, zatem przyjdą tylko Ci, których to naprawdę interesuje)

INWESTYCJA – 200PLN

Przelew na konto decyduje o rezerwacji miejsca:
Iwona Majewska
ING 11 1050 1054 1000 0091 1729 4067

 

 

 

PODZIEL SIĘ